Yhteystiedot

Henkilöstö

HALLINTO

Juha Tiitta
toimitusjohtaja
040 480 9450
juha.tiitta@kotka.fi

Tarja Suortti
kiinteistöpäällikkö
040 749 8578
tarja.suortti@kotka.fi

NEUVONTA JA VUOKRASOPIMUKSET

Asiakaspalvelu

Puhelinaika arkisin 9-15.

Puh. (05) 234 5407
kotkanasunnot@kotka.fi

Laura Fernandez
kiinteistösihteeri
laura.fernandez@kotka.fi

Sirpa Saukkonen
kiinteistösihteeri
sirpa.saukkonen@kotka.fi

Minna Sigvart
kiinteistösihteeri
minna.sigvart@kotka.fi

Laura Talarmo 
kiinteistösihteeri
laura.talarmo@kotka.fi 

VUOKRAVALVONTA

Kunnan Taitoa Oy
020 639 9400
www.taitoa.fi/asiakaspalvelu

 

ISÄNNÖITSIJÄT

Tarkista oman asuintalosi isännöitsijä tästä listasta tai talosi ilmoitustaululta ennen yhteydenottoa.

Huom! Huoltoyhtiöt vaihtuvat osassa kohteistamme 1.5.2019 alkaen. Yllä olevasta listasta löydät päivitetyt yhteystiedot huoltoyhtiöille.

Marko Sandelin
tekninen isännöitsijä
040 526 5332
marko.sandelin@kotka.fi

Matti Heinonen
kiinteistöisännöitsijä
040 689 5530
matti.heinonen@kotka.fi

Aila Henriksson 
isännöitsijä
040 124 3333
aila.henriksson@kotka.fi

Pia Rimpeläinen
isännöitsijä
040 732 9179
pia.rimpelainen@kotka.fi

Tommi Yrjölä
isännöitsijä
040 020 9671
tommi.yrjola@kotka.fi

Kotkan Asunnot Oy

Käyntiosoite
Gutzeitintie 8
48100 Kotka

Avoinna arkisin 8-15.00

Asiakaspalvelu

Puhelinaika arkisin 9-15.

Puh. (05) 234 5407
kotkanasunnot@kotka.fi

Laskutusosoite

Pyydämme lähettämään laskut ensisijaisesti verkkolaskuna.

Verkkolaskut

Kotkan Asunnot Oy

Verkkolaskutusoperaattori: CGI
OVT-tunnus:
003701599326
Välittäjätunnus:
003703575029

Y-tunnus: 0159932-6

Paperilaskut
Kotkan Asunnot Oy
003701599326
PL 299
02066 DOCUSCAN

Lue laskutusohje