Yhteystiedot

Henkilöstö

HALLINTO

Tuija Häkämies
toimitusjohtaja
040 020 9928
tuija.hakamies@kotka.fi

Tarja Suortti
kiinteistöpäällikkö
040 749 8578
tarja.suortti@kotka.fi

NEUVONTA JA VUOKRASOPIMUKSET

Asiakaspalvelu

Puh. (05) 234 5407
kotkanasunnot@kotka.fi

Laura Fernandez
kiinteistösihteeri
laura.fernandez@kotka.fi

Sirpa Saukkonen
kiinteistösihteeri
sirpa.saukkonen@kotka.fi

Minna Sigvart
kiinteistösihteeri
minna.sigvart@kotka.fi

Laura Talarmo 
kiinteistösihteeri
laura.talarmo@kotka.fi 

ASUMISNEUVONTA

Pilvi Welin
asumisneuvoja
044 777 0363
pilvi.welin@sotek.fi

Asumisneuvojan vastaanottoajat

VUOKRAVALVONTA

Kunnan Taitoa Oy
020 639 9400
www.taitoa.fi/asiakaspalvelu

 

ISÄNNÖITSIJÄT

Tarkista oman asuintalosi isännöitsijä talosi ilmoitustaululta tai tästä listasta ennen yhteydenottoa.

Martti Ahola
tekninen isännöitsijä
040 075 3445
martti.ahola@kotka.fi

Matti Heinonen
kiinteistöisännöitsijä
040 689 5530
matti.heinonen@kotka.fi

Aila Henriksson 
isännöitsijä
040 124 3333
aila.henriksson@kotka.fi

Petri Hämäläinen 
isännöitsijä
0400 209 671
petri.t.hamalainen@kotka.fi

Pia Rimpeläinen
isännöitsijä
040 732 9179
pia.rimpelainen@kotka.fi

 

Kotkan Asunnot Oy

Käyntiosoite
Gutzeitintie 8
48100 Kotka

Avoinna arkisin 8-15.00

Asiakaspalvelu

Puh. (05) 234 5407
kotkanasunnot@kotka.fi

Laskutusosoite

Pyydämme lähettämään laskut ensisijaisesti verkkolaskuna.

Verkkolaskut

Kotkan Asunnot Oy

Verkkolaskutusoperaattori: CGI
OVT-tunnus:
003701599326
Välittäjätunnus:
003703575029

Y-tunnus: 0159932-6

Paperilaskut
Kotkan Asunnot Oy
003701599326
PL 299
02066 DOCUSCAN

Lue laskutusohje